ROZDANIE DYPLOMÓW MBA 02.07.2021 r. – 03.07.2021 r.

02.07.2021 r Wykład u prof. Krzysztofa Zanussiego

W ubiegły piątek dnia 2 lipca 2021 r. nasi absolwenci kierunku MBA mieli zaszczyt gościć w domu prof. Krzysztofa Zanussiego. To właśnie w tym wyjątkowym i pełnym niesamowitych historii miejscu odbył się ich ostatni wykład.

Unipress, 03.07.2021 - wręczenie dyplomów absolwentom kierunku podyplomowego MBA roku akademickiego 2020/2021.

3 lipca 2021 r., odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom kierunku MBA Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie, roku akademickiego 2020/2021.

Z wielką radością informujemy o wspaniałych wynikach osiągniętych przez naszych studentów. Dyplomy te będą motywowały do dalszej pracy, ale też pozwoliły poznać smak sukcesu.

Spotkanie prowadziła dyrektor IWC prof. Izabella Grzegory. W spotkaniu wzięli udział, poza absolwentami kursu m.in.:
prof. Sylwester Porowski, rektor WSZP prof. Małgorzata Schneider i gościnnie wójt gminy Celestynów Witold Kwiatkowski.
O oprawę muzyczną wydarzenia zadbali Jacek Urbaniak oraz Joanna Morska.

Absolwentom gratulujemy i życzymy pomyślności w dalszym rozwoju!

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA

„PRAWO MIĘDZYNARODOWE PUBLICZNE, A BEZPIECZEŃSTWO”   To temat konferencji, na którą pragniemy państwa serdecznie zaprosić. Wydarzenie odbędzie się w budynku przy ulicy Miła 2 w